İşe Güç Katan Teknoloji...

Ithinka başta Türkiye olmak üzere Avrupa, Ortadoğu ve Orta Asya bölgelerinde bilişim ve bilgi teknolojileri alanında hizmetler sağlayan yeni nesil teknoloji şirketidir. Başta SAP ve Oracle teknolojileri olmak üzere veri ambarı yapıları, iş zekası ve raporlama uygulamaları, sistem yönetim çözümleri, yazılım geliştirme , CRM danışmanlık hizmetleri, iş sürekliliği platformları ve donanım tedariği konularında müşterilerine hızlı, güvenli, kaliteli hizmet ve teknik destek veren Ithinka, konularında uzman ve tecrübeli kadroları ile günümüz ihtiyaç ve sorunlarına geleceğin çözümlerini sunmaktadır.

1
MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin güncel ihtiyaç ve sorunlarına geleceğin teknolojilerini kullanarak verimlilik, kalite, hız katmaktır.

2
VİZYONUMUZ

Müşterilerimize sunacağımız tecrübelerimiz, güvenilirliğimiz, desteğimiz ile bölgenin en etkin, güvenilir teknoloji şirketi olmaktır.

Neden ITHINKA ?

Ithinka, yılların deneyimini uzman ve tecrübeli bir kadro ile destekleyerek geniş bir altyapı ve yazılım yelpazesinde günümüzün ihtiyaç ve sorunlarına geleceğin çözümlerini sunan bilişim ve bilgi teknolojileri alanında hizmetler sağlayan yeni nesil teknoloji şirketidir.  • Uzman ve Tecrübeli kadromuza güveniyoruz.
  • Her türlü Teknolojide deneyim sahibiyiz.
  • Veri Tabanı Yönetiminde Türkiye'nin sayılı şirketlerinden biriyiz.
  • Bilgi ve Tecrübemizi sizlerle paylaşmaya hazırız.